Memrise 2022 online

Memrise

Memrise to aplikacja do nauki języków, która jest przeciwieństwem uczenia się z podręcznika, jest przyjemna i skuteczna. Powstała w roku 2010 (United Kingdom, London) i od tej pory szybko się rozwija. Obecnie ponad 50 milionów osób w 189 krajach uczy się z tą platformą języków, aby podnosić swoje kompetencje, porozumiewać się z innymi i ze światem wokół nich.
Memrise pomaga wszystkim, od podróżników po majsterkowiczów i miłośników koreańskiego popu, doświadczać czystej przyjemności, jaką jest nauka.

Dlaczego Memrise:
 • Udowodnione techniki zapamiętywania mające źródło w nauce
  Ucz się więcej i szybciej z pomocą algorytmu nauki stworzonego z najlepszym wykorzystaniem kognitywistyki (dziedzina nauki zajmująca się obserwacją i analizą działania zmysłów, mózgu i umysłu, w szczególności ich modelowaniem).
 • Dwa razy szybsza nauka niż w sali lekcyjnej
  Trenuj swoją pamięć długoterminową przy użyciu metody, która jest szybsza i lepsza od tradycyjnego uczenia się na pamięć.
 • Ucz się tak, jakbyś tam mieszkał
  Nie trać czasu na zwroty, których tak naprawdę się nie używa. Poznaj język, którym faktycznie mówią ludzie.
 • Cele małe i wielkie: od przyswojenia niezbędnych zwrotów na wakacje po cele długoterminowe
  Eksploruj te tematy, które pasują do Twoich potrzeb: od wakacyjnych pogawędek, aż po poznawanie rodziny partnera.
Jak to działa:
 • Tysiące filmików z przykładami wykorzystania języka w prawdziwym życiu
 • Praktyczne zwroty w kursach zaprojektowanych przez rodzimych użytkowników języków
 • Testy w formie gier, które trenują Twoje umiejętności językowe
 • Nauka przez zanurzenie, dzięki której czujesz się, jakby miejscowi byli tuż obok Ciebie
Memrise kieruje się trzema zasadami:
 • Bogate, życiowe treści językowe
  Kursy Memrise mają jedną rzecz, której brakuje podręcznikom: prawdziwy język. Firmowy zespół językoznawców to nie tylko eksperci, ale także pasjonaci, którzy robią wszystko, żeby nauczyć Cię języka, którym sami posługują się w codziennym życiu. Wisienką na torcie jest wypełnienie kursów po brzegi tysiącami krótkich filmików z native speakerami mówiącymi w swoich ojczystych językach, w swoich rodzinnych stronach. Dzięki temu możesz nauczyć się rozumieć autentyczne ludzkie głosy i akcenty, jednocześnie podziwiając widoki i ocierając się o inną kulturę.
 • Śmiałe połączenie technologii i nauki
  Opiera się na połączeniu technologii i wiedzy naukowej, które pobudza Twój umysł do działania. Czytanie w kółko niekończących się list słówek i zwrotów wieje nudą i Twój mózg o tym wie. Zespół Memrise wie, że popychanie Cię do wykorzystywania przyswajanej wiedzy na różne sposoby w określonych momentach jest ekscytujące i skuteczne, a Twój mózg to lubi.
 • Jeśli brakuje zabawy, po prostu nie będziesz się uczyć
  Kto się nigdy nie nudził w szkole? Wszyscy się nudziliśmy! To zła wiadomość, bo najskuteczniej uczymy się wtedy, kiedy tak dobrze się bawimy, że pochłania to całą naszą uwagę. To właśnie test, zanim trafi do aplikacji, z której uczą się miliony ludzi, musi być zabawny albo wcale.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: własny, osobisty, niekomercyjny użytek (personal, non-commercial use)

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish, Vietnamese.

You may also like...