Mikogo 5.10.2.0 portable

Mikogo

Mikogo oferuje bezpłatne oprogramowanie do udostępniania ekranu, z którego korzystają tysiące firm na całym świecie w celu ułatwienia spotkań online i konferencji internetowych.

Jest to technologia spotkań online, bezpłatne oprogramowanie do udostępniania ekranu pozwala użytkownikom wyświetlać i udostępniać pulpit komputera, a także przekazywać kontrolę innym podłączonym osobom. Udostępnianie ekranu pojawia się, gdy użytkownicy chcą wyświetlać transmisję na żywo swojego pulpitu i dowolnej aplikacji innym osobom, które są zaproszone do udziału w spotkaniu online – bez żadnych kosztów dla każdej ze stron.

Oprogramowanie Mikogo jest szczególnie przydatne w ułatwianiu prezentacji demonstracyjnych sprzedaży online, konferencji internetowych oraz szkoleń dla osób i grup. Może pomóc usprawnić komunikację i rozmowy telefoniczne, umożliwiając użytkownikom współpracę i wyświetlanie tych samych informacji w czasie rzeczywistym.

Jest szczególnie ważne dla celów instruktażowych, umożliwia instruktorom dzielenie się rozwiązaniami i demonstracjami krok po kroku. Firmy sprzedające oprogramowanie mogą korzystać z darmowych rozwiązań udostępniania ekranu dla wersji demonstracyjnych lub szkoleń, podczas gdy osoby fizyczne mogą z niego korzystać, aby uzyskać zdalne wsparcie.

Program ten oszczędza nam czas. Zamiast rezerwować spotkanie i podróżować, aby spotkać się z konsultantem, można po prostu udostępnić mu ekran. Skraca to czas podróży, zwiększając wydajność użytkowników. Dodatkowo umożliwia zaproszonemu uczestnikowi wyświetlenie ekranu prezentera, uczestnicy mogą uczyć się dużo szybciej niż gdyby używali tylko e-maila lub rozmowy telefonicznej. Uczestnicy łączą się przez przeglądarkę internetową – bez pobierania, bez czekania.

Oferowane jest bezpłatne konto do użytku służbowego i osobistego. Jeśli chcemy używać programu musimy założyć bezpłatne konto na stronie internetowej Mikogo. Utworzenie konta zapewni wszystkie podstawowe funkcje do nieograniczonego korzystania, a także wszystkie funkcje Premium za darmo przez pierwsze 14 dni. Rejestrując konto, będziesz także mógł zalogować się do MyAccount, gdzie będziesz mógł śledzić wszystkie statystyki sesji. Uczestnicy nigdy nie muszą rejestrować konta, aby dołączyć do sesji Mikogo.

Dla użytkowników systemu Windows, którzy chcą rozpocząć sesje udostępniania ekranu, oferujemy dwie opcje:
-pobierz plik mikogo-starter.exe i zainstaluj Mikogo na swoim komputerze (to jest wersja instalacyjna)
-pobierz i uruchom plik mikogo-host.exe (to jest przenośna wersja Mikogo)

Jedyna różnica między tymi dwiema opcjami polega na tym, że wersja przenośna nie wymaga instalacji. Program przenośny to najnowsze oprogramowanie Mikogo ze wszystkimi tymi samymi funkcjami. Jeśli nie chcesz instalować programu na swoim komputerze, pobierz i uruchom wersję przenośną.
Możesz pobrać wersję przenośną na komputer i uruchomić ją z pulpitu lub dowolnego wybranego folderu. Alternatywnie możesz pobrać go na dysk flash USB. Kliknij dwukrotnie ikonę Mikogo, a okno oprogramowania pojawi się natychmiast. Następnie możesz normalnie rozpocząć spotkanie online i uzyskać dostęp do wszystkich jego funkcji.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware non-commercial)

Languages: Arabic, Bosnian, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Malay, Maltese, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...