Norton Power Eraser 6.0.1.2095 portable

Norton Power Eraser portable

Norton Power Eraser to bezpłatne narzędzie do usuwania wirusów, które można pobrać i uruchomić w celu wyeliminowania programów typu „spyware” i innych zagrożeń z komputera. Narzędzie to można uruchomić w celu przeprowadzenia skanowania w poszukiwaniu zagrożeń, nawet mając produkt firmy Symantec lub dowolny inny produkt zabezpieczający. Jeśli nie można uruchomić komputera w trybie normalnym, można uruchomić to narzędzie w trybie awaryjnym. Narzędzie Norton Power Eraser można łatwo pobrać i szybko skanuje ono komputer w celu wykrycia najagresywniejszych wirusów komputerowych. Narzędzia tego nie trzeba instalować.

Narzędzie Norton Power Eraser usuwa głęboko ukryte i trudne do wykrycia programy typu „crimeware”, które często są pomijane przez tradycyjne mechanizmy skanowania antywirusowego.

Aplikacja jest zgodna tylko z komputerami, na których zainstalowano system operacyjny Microsoft Windows. Nie działa na komputerach z systemem Mac OS X.

Narzędzie stosuje agresywne metody wykrywania zagrożeń i możliwe jest, że wybierze do usunięcia nieszkodliwe programy. Przed usunięciem plików należy uważnie sprawdzić stronę wyników skanowania. Jeśli przypadkowo usuniesz prawidłowy program, narzędzie umożliwia sprawdzenie poprzednich sesji naprawy i wycofanie zmian.

Samouczki dotyczące narzędzia Norton Power Eraser:

Klikamy dwukrotnie plik NPE.exe, aby uruchomić narzędzie Norton Power Eraser. Program wyszuka i pobierze nową wersję, jeśli jest dostępna.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja bezpłatny (freeware)

Languages: Czech, Danish, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Nederlands (Dutch), Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian + 6.

You may also like...