Sticky Password Free 8.3.1.25 portable

Sticky Password to menedżer haseł i wypełniacz formularzy, który chroni miliony haseł na całym świecie. Dzięki niemu Twoje loginy, hasła i inne poufne dane są bezpiecznie przechowywane i szyfrowane przy użyciu AES-256, który jest wiodącym na świecie standardem szyfrowania.
Generuje także nowe, silne i unikalne hasła, gdy jest taka potrzeba. Ułatwia życie w Internecie wpisując dane na stronach logowania.
Otrzymał wiele nagród, został stworzony na komputer stacjonarny, tablet, telefon komórkowy oraz obsługuje 16 przeglądarek. Gdziekolwiek jesteś, zawsze będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich haseł, loginów i poświadczeń dzięki bezpiecznej synchronizacji i tworzeniu kopii zapasowych przez program.
Nigdy więcej zapomnianych, niebezpiecznych lub ponownie używanych haseł logowania.

Funkcje programu Sticky Password:

Menedżer haseł
-zapamiętuje silne hasła do wszystkich kont i je wpisuje
-utrzymuje wszystkie Twoje dane logowania, poświadczenia i karty kredytowe w gotowości do użycia i absolutnie bezpieczne
-musisz zapamiętać tylko jedno hasło
-możesz też użyć odcisku palca lub kodu PIN, aby odblokować aplikację.
-szyfruje dane za pomocą AES-256 (Advanced Encryption Standard)
-umożliwia uwierzytelnianie dwuskładnikowe
-opcjonalna synchronizacja WiFi
-Twoje dane nigdy nie opuszczają Twoich urządzeń
-inteligentny pulpit nawigacyjny z bezpieczeństwem w czasie rzeczywistym.

Generator haseł
Automatycznie wypełniaj formularze z nazwiskami, adresami, numerami telefonów, e-mailami i danymi karty kredytowej. Super mocny generator haseł jest zintegrowany z funkcją autouzupełniania, co ułatwia tworzenie kont. Identyfikuje również słabe, stare i ponownie używane hasła na istniejących kontach.

Portfel cyfrowy
Przechowuje numery kart kredytowych w super zabezpieczonym skarbcu, do którego tylko Ty będziesz mieć dostęp. Możesz płacić kartami kredytowymi za pomocą jednego kliknięcia. Szybkie płatności za pomocą PayPal, kart kredytowych i debetowych oraz kont bankowych w sklepach i innych witrynach.

Bezpieczne notatki
Chroń prywatne notatki w bezpiecznym skarbcu, zabezpieczając dowolny tekst za pomocą szyfrowania AES‑256. Bezpieczne notatki chronią twóje hasła, identyfikatory, licencje na oprogramowanie i wiele innych. Uzyskaj dostęp do bezpiecznych notatek na telefonie komórkowym, tablecie i komputerze, gdziekolwiek jesteś.

Bezpiecznie udostępnianie haseł
Udostępniaj hasła innym osobom. Przyznaj dostęp do kont zespołu, firmy lub rodziny z pełną kontrolą i bezpieczeństwem. Ustaw różne uprawnienia dla różnych osób, łatwo edytuj i usuwaj dostęp. Zastosuj dobre nawyki dotyczące hasła w firmie.

Synchronizacja i kopie zapasowe
Zsynchronizuj wszystkie hasła, dane logowania, poświadczenia i inne dane ze wszystkimi urządzeniami – abyś mógł uzyskać do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz jedną z wiodących w branży opcji synchronizacji. Użyj chmury lub lokalnej synchronizacji Wi-Fi – zaszyfrowane dane nigdy nie opuszczą Twoich urządzeń. Zawsze będziesz mieć kopię zapasową swojej bazy danych zaszyfrowanych haseł na bezpiecznych serwerach producenta programu. Cofnij się w czasie: wykonaj kopię zapasową i przywróć z wielu wersji bazy danych ze znacznikami czasu.

Program Sticky Password jest zawsze bezpłatny dla jednego urządzenia. Wersja bezpłatna obejmuje 30 dni funkcji Premium. Możesz uzyskać jeszcze więcej dzięki funkcjom Premium i zarządzać hasłami i danymi na wszystkich urządzeniach: synchronizacja w chmurze i tworzenie kopii zapasowych, lokalna synchronizacja Wi-Fi, bezpieczne udostępnianie haseł i dodatkowe wsparcie techniczne. Z każdą sprzedaną licencją Premium część płatności pomaga uratować zagrożone manaty.

Działa w systemach: Windows Vista/7/8*/10 64 & 32-bit
Przegladarki internetowe: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge (Chromium), Internet Explorer, Opera**, Chromium**, Seamonkey**, Yandex**, Comodo Dragon**, Pale Moon**.
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

*Windows 8 tylko tryb pulpitu
**tylko wersja 32-bitowa
Aplikacje freemium oferują niektóre (lub większość) swoich funkcji za darmo, ale pobierają opłatę za zaawansowany zestaw funkcji, a w niektórych przypadkach, za usunięcie reklam z interfejsu aplikacji.

Program zawiera krótki przewodnik w języku polskim. Aby go otworzyć klikamy na folder Sticky Password > tutorial > plk > index.html
Jak stworzyć przenośny (portable) menedżer haseł Sticky Password

Podziękowania dla użytkownika „zdziranadzdziry” za gotową wersję portable v. 8.2.3.43

Languages: Brazilian Portuguese, Czech, Dutch, English, French, German, Japanese, Polish, Russian, Spanish, Ukrainian.

You may also like...