Twitch 2022 online

Twitch

Twitch jest globalną społecznością milionów ludzi, którzy każdego dnia spotykają się, aby tworzyć własną rozrywkę.
Jest platformą medialną udostępniającą wideo strumieniowe (na żywo), przeznaczony w głównej mierze do transmisji gier komputerowych, rozgrywek sportu elektronicznego oraz programów talk-show związanych z grami komputerowymi.
Strona została założona w czerwcu 2011 roku przez współwłaścicieli serwisu Justin: Justina Kana i Emmetta Sheara. W sierpniu 2014 roku platforma została kupiona przez Amazon.com za kwotę 970 milionów dolarów. Według danych serwisu, stronę każdego dnia odwiedza około 30 milionów użytkowników, aby oglądać gry wideo i rozmawiać na ich temat z grupą ponad 7 milionów nadawców.

Z Twitch możesz:
  • Oglądaj profesjonalnych graczy, wybierz się na wirtualną wycieczkę po Tokio albo naucz się gotować. Na Twitchu zawsze znajdziesz coś ciekawego
  • Wszystko zaczyna się od streamerów, ale to Ty decydujesz, co stanie się dalej. Dzięki czatowi, emotkom i innym elementom impreza toczy się tak, jak tego chcesz
  • Rozmawiajcie na czacie, śmiejcie się i bawcie. To zupełnie jak siedzenie na jednej kanapie z tysiącem znajomych
  • Tutaj kwitną Twoje kreatywne treści. Przynieś swoje pasje i zbuduj wokół nich społeczność
  • Oglądajcie to, co kochacie, łączcie się ze streamerami i czatujcie z mnóstwem społeczności
  • Pokaż widzom coś, czego jeszcze nie widzieli, dzięki wyjątkowemu logo, niestandardowym emotkom i innym rozpoznawalnym elementom
  • Chcesz zarabiać na swojej pasji? Status „Towarzysza”, to ogromny krok na drodze do partnerstwa Twitcha.

Masz pasję, którą możesz się podzielić. Talent, którego możesz uczyć. Historię, którą możesz opowiedzieć. Od gier przez muzykę po sport — na Twitchu czeka na Ciebie widownia.

Rozszerzenia – to interaktywne nakładki i panele opracowane przez strony trzecie, dzięki którym znajdziesz się w samym środku kolejnej ewolucji nadawania na żywo. Dzięki rozszerzeniom społeczność Twitcha może korzystać z interakcji, które wcześniej byłyby całkowicie nieosiągalne – np. z map obciążenia i aktualizowanych w czasie rzeczywistym nakładek do mini–gier, próśb o odtwarzanie muzyki czy rankingów. Teraz będziesz mieć jeszcze większą kontrolę nad transmisją – bez względu na to czy jesteś nadawcą, czy widzem.
W przypadku nadawców widzowie już uczestniczą w programie poprzez czat, który działa w czasie rzeczywistym. Dzięki rozszerzeniom oglądanie staje się dla członków społeczności doświadczeniem w pełni interaktywnym.

Warunki korzystania z usług

Twitch Turbo – z opcją turbo Twitch staje się jeszcze lepszy dzięki funkcjom, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Twitch – poradniki, instrukcje

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja (opcjonalnie)
Licencja bezpłatny, wyświetla reklamy (freeware / adware)

Twitch Studio /Windows 8 i wyżej/ – darmowe oprogramowanie streamingowe mające pomóc początkującym streamerom.
Soundtrack by Twitch /Windows 10, wymaga rejestracji/- legalne narzędzie muzyczne dla tworzących na Twitchu.

Inne aplikacje ; aplikacje na TV

Languages: Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English (UK & US), Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Spanish (Latino), Swedish, Turkish, Vietnamese.

You may also like...