Hellcore_Mailer_icon256„Hellcore Mailer to polski program pocztowy i czytnik grup dyskusyjnych zaprojektowany z myślą o prostocie obsługi, najwyższej wydajności i rozbudowanej, ale nie przytłaczającej funkcjonalności. Program był pisany zarówno z myślą o „totalnych laikach” jak i profesjonalistach – intuicyjna obsługa oraz rozbudowana pomoc ekranowa sprawiają, że każda osoba posiadająca podstawową wiedzę o systemie Windows będzie w stanie docenić potęgę aplikacji już podczas pierwszych chwil jej używania. Wysoka wydajność programu pozwala pracować bez obaw w najbardziej ekstremalnych warunkach, bez kosztownych zmian w konfiguracji komputera – jeśli Twój komputer jest w stanie „podnieść” system Windows 95, Hellcore Mailer będzie na nim działał bez problemów.

Rozbudowana funkcjonalność programu Hellcore Mailer pozwala Ci wykonać więcej w krótszym czasie, dodatkowo oszczędzając Twój cenny czas i nerwy. I to wszystko za darmo, nawet do zastosowań komercyjnych – bez wszelkiego spyware, reklam, działań podejmowanych bez Twojej wiedzy oraz naruszania podstawowych zasad zachowania prywatności.” Tak przedstawia swój program Piotr Dałek.

Działa w systemach: Windows 95,98,2000,XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz 0.9 (930 KB / 2,61 MB) Pobierz  (1,06 MB / 2,76 MB) – v. 0.6 Pobierz 0.6 – strona autora programu
Info
Jeżeli ktoś nie używał wcześniejszej wersji programu (tj. v. 0.6), to należy ją pobrać i wykonać zamianę, o której poniżej.

Wystarczy zamienić pierwotny plik (hcm.exe) w katalogu Hellcore Mailera na poniższą wersję – wszystko przy zamkniętym programie. Pełny wykaz zmian znajduje się w wykazie zmian. Proszę pamiętać, że są to okresowe (przeważnie dzienne bądź tygodniowe) zrzuty które nie muszą być stabilne.

Oryginalny instalator/program nie oferował i nie oferuje instalacji dodatkowego oprogramowania, takiego jak paski narzędziowe/wtyczki do przeglądarek, przeglądarki internetowe, narzędzia „optymalizujące”, itp.

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots


http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/11/Hellcore_Mailer_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/11/Hellcore_Mailer_icon256-150x150.pngzbymalCzytniki RSSPocztaHellcore Mailer,Hellcore Mailer portable,Internet,Internetowe,Poczta,RSS
'Hellcore Mailer to polski program pocztowy i czytnik grup dyskusyjnych zaprojektowany z myślą o prostocie obsługi, najwyższej wydajności i rozbudowanej, ale nie przytłaczającej funkcjonalności. Program był pisany zarówno z myślą o 'totalnych laikach' jak i profesjonalistach - intuicyjna obsługa oraz rozbudowana pomoc ekranowa sprawiają, że każda osoba posiadająca podstawową...