AnyTXT Searcher 1.3.1143 portable / 1.3.1380

AnyTXT Searcher

AnyTXT Searcher to potężna aplikacja do wyszukiwania zawartości plików, podobnie jak wyszukiwarka Google na dysku lokalnym i znacznie szybsza niż wyszukiwanie Windows i polecenie Windows findstr (służy do wyszukiwania określonego ciągu tekstowego w plikach). AnyTXT Searcher to najlepsza pełnotekstowa wyszukiwarka plików na komputery stacjonarne i najlepsza alternatywa dla Google Desktop Search.

AnyTXT Searcher ma potężny silnik analizujący dokumenty, który wyodrębnia tekst powszechnie używanych dokumentów bez instalowania żadnego innego oprogramowania i łączy wbudowany system szybkiego indeksowania do przechowywania metadanych tekstu. Możesz szybko znaleźć dowolne słowa na swoim komputerze.

Twój czas jest zbyt cenny, aby marnować go na nieefektywne i nieskuteczne wyszukiwania — użyj tego programu do szybkiego i efektywnego wyszukiwania plików i dokumentów w pełnym tekście. Rozwiązania do wyszukiwania na komputerze mogą znaleźć wszystkie niezbędne informacje w rekordowym czasie. Bez względu na to, gdzie jest przechowywany, aplikacja może natychmiast znaleźć każdy plik, każdy wycinek i każdy tekst.

AnyTXT Searcher to wschodząca gwiazda wśród narzędzi do wyszukiwania pełnotekstowego na komputery stacjonarne.

Obsługiwane formaty przez AnyTXT Searcher:

-Zwykły format tekstowy (txt, java, html itp.)
-Microsoft Outlook (eml) (beta)
-Microsoft Word (doc, docx)
-Microsoft Excel (xls, xlsx)
-Microsoft PowerPoint (ppt, pptx)
-Przenośny format dokumentów, w tym zeskanowany dokument PDF (pdf)
-Microsoft OneNote (jeden)
-Formaty eBooków (mobi, epub, azw, djvu , LaTex , itp.)
-Skompilowana pomoc HTML firmy Microsoft (chm)
-Format WPS (wps, et, dps)
-Format Amazon Kindle (azw, azw3 )
-Format mapy myśli (lighten, mmap , emmx, mm, xmind itp.)
-Otwórz format dokumentu o stałym układzie (ofd)
-WizNote (ziw)
-Edraw Max (eddx)
-OCR. Tekst w dowolnym obrazie (png, jpg, bmp, zeskanowany pdf itp.)
-Plik binarny (exe, dll, tak)

Podobne programy: MobileFileSearch ; Instant File Searcher Professional Portable ; Proxy Searcher ; Duplicate & Same Files Searcher ; SearchMyFiles.

Aby skorzystać z programu AnyTXT Searcher należy wykonać następujące kroki:

  1. Zainstalować program na komputerze, uruchomić go i zaakceptować warunki licencji.
  2. Wybrać folder lub dysk, który chcemy przeszukać i kliknąć przycisk „Indeksuj”. Program utworzy indeks plików tekstowych, który ułatwi późniejsze wyszukiwanie.
  3. Wpisać słowo kluczowe, frazę lub wyrażenie regularne w pole wyszukiwania i kliknąć przycisk „Szukaj”. Program wyświetli listę plików, które zawierają szukany tekst, wraz z fragmentami i datami modyfikacji.
  4. Kliknąć na nazwę pliku, aby go otworzyć w domyślnym programie do edycji tekstu lub w przeglądarce internetowej. Można także skopiować ścieżkę pliku do schowka lub otworzyć folder z plikiem w Eksploratorze Windows.
  5. Aby zmienić ustawienia programu, kliknąć na ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu okna. Można tam zmienić język interfejsu, kolor tła, czcionkę i inne opcje.

Nie zapomnij zamknąć programu w zasobniku przed wyłączeniem komputera. Można go wyłączyć również poprzez „Menedżera zadań” w Windows.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Hasło do archiwum .7z: rsload

Languages: Chinese (Simplified), Danish, English, Frencj, German, Hebrew, Hungarian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Ukrainian.

You may also like...