OneLoupe jest narzędziem, które pozwoli nam zobaczyć wszystko powiększone na ekranie komputera.
Jest proste i łatwe w obsłudze, zawsze gotowe, gdy jest to potrzebne, aby wyświetlić wszystkie drobne szczegóły, nawet pisane drobnym drukiem i ciężko je rozszyfrować.
Praktycznie nie powoduje żadnego obciążenia dla systemu, a instalacja nie jest wymagana, po umieszczeniu na pulpicie jest zawsze gotowy do użycia. Obsługuje skróty klawiaturowe, a aby go uruchomić klikamy na ikonę aplikacji.
Zakres regulacji powiększenia oraz współczynnik powiększenia umożliwiają dostosowanie do potrzeb indywidualnych, które musimy zastosować w ustawieniach programu OneLoupe.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)


Pobierz /32-bit/ (36 KB / 48 KB) Pobierz /64-bit/ Pobierz /32 i 64-bit/ (.paf jooseng)
Brak wersji instalacyjnej.
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
oneloupe_1
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/OneLoupe_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/OneLoupe_icon256-150x150.pngzbymalDodatkiPAF64-bit,Dodatki,Ekran,Lupa,powiększenie
OneLoupe jest narzędziem, które pozwoli nam zobaczyć wszystko powiększone na ekranie komputera. Jest proste i łatwe w obsłudze, zawsze gotowe, gdy jest to potrzebne, aby wyświetlić wszystkie drobne szczegóły, nawet pisane drobnym drukiem i ciężko je rozszyfrować. Praktycznie nie powoduje żadnego obciążenia dla systemu, a instalacja nie jest wymagana, po umieszczeniu...