Gifburg 2023 online

Gifburg

Gifburg to witryna internetowa za pomocą której możesz z łatwością, online i bezpłatnie, tworzyć, wyszukiwać, edytować i konwertować pliki GIF.

 • Przeszukuj najlepsze pliki GIF zebrane z całego Internetu:
  -Szukaj GIF-ów według tematu
  Szukaj w naszym katalogu GIF-ów na różne tematy: animowane i filmowe, memowe, aktorskie i filmowe, świąteczne i nie tylko.
  -Szukaj w GIF-ach sytuacji i okazji
  Jeśli potrzebujesz GIF-a odpowiedniego do konkretnej sytuacji, nie ma problemu. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin lub Bożego Narodzenia, życzę dobrego dnia lub dziękuję. Chcesz zareagować emocjonalnie na wiadomość? To proste – po prostu wybierz gif z pożądaną emocją i wyślij swoją reakcję znajomemu lub dziewczynie.
  -Tematy dotyczące GIF-ów
  Wydarzenia ; Emocje ; Kultura ; Działania ; Erotyczny ; Inny.
 • Edytuj i dostosuj swoje pliki GIF
  Masz GIF-a i chcesz, aby był jeszcze lepszy? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Dzięki naszemu wielofunkcyjnemu edytorowi GIF możesz zmienić wszystko, co chcesz.
  -Szybkie i bezpłatne edytory we wszystkich językach.
  -Aplikacje online są dostępne bez instalacji.
  -Gwarancja wysokiej jakości obrazów.
 • Konwertuj na GIF i z GIF
Gifburg udostępnia następujące narzędzia i umożliwia konwersję:
Narzędzia dla GIF-ów:Konwertuj:
Edytor ; KreatorMP4 na GIF
Zmień rozmiarWideo na GIF
PrzytnijWebP na GIF
KompresujYouTube na GIF
Odwróć ; ObróćWebM na GIF
Wytnij ; PodzielGIF na wideo
Dodaj tekst
Tapeta
Twitter GIF Downloader

Każde narzędzie i konwerter są opisane.

Firma LCC (279 Tyler Avenue, Ft Lauderdale, Floryda, USA): „Podobnie jak większość operatorów witryn, LLC gromadzi nieosobowe informacje, które zwykle udostępniają przeglądarki internetowe i serwery, takie jak typ przeglądarki, preferencje językowe, witryna odsyłająca oraz data i godzina każdego żądania odwiedzającego. Celem LLC w gromadzeniu informacji nieosobowych jest lepsze zrozumienie, w jaki sposób odwiedzający LLC korzystają z jej strony internetowej. Od czasu do czasu LLC może udostępniać zbiorczo informacje nie umożliwiające identyfikacji osobowej, np. publikując raport na temat trendów w korzystaniu z jej strony internetowej” /więcej/.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages www: Chinese, Czech, Danish, English, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

Strona korzysta z różnych, zewnętrznych aplikacji, które nie są przetłumaczone na język polski.

You may also like...