nPerf 2022 online

nPerf

nPerf pozwoli nam przeprowadzić test prędkości Internetu. Oferuje najlepsze i najpełniejsze narzędzie do pomiaru jakości połączenia mobilnego z prędkością do 10 Gb/s! Przetestuj przepustowość połączenia szerokopasmowego ADSL, xDSL, kablowego, światłowodowego lub satelitarnego.

nPerf ma na celu pomóc ci w mierzeniu jakości twojego połączenia internetowego. Test przepustowości, tak potężny, jak to tylko możliwe, nie jest wystarczający do scharakteryzowania jakości połączenia internetowego. Dlatego postanowiliśmy opracować nowy sposób testowania połączenia internetowego w ciągu zaledwie kilku sekund, poprzez nowy proces, który jest bardzo podobny do sposobu, w jaki surfuje się w sieci Internet – Wszystkie usługi nPerf są wyłączną własnością firmy nPerf SAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.

nPerf, to już kilka milionów testów i ponad 1 miliard pomiarów rocznie na potrzeby mapowania sieci komórkowych. Sieć serwerów nPerf składa się z ponad 350 serwerów na całym świecie o łącznej przepustowości przekraczającej 1 TB/s.

Czym jest test prędkości nPerf i jak on działa?

Ten test prędkości opiera się na wyłącznym algorytmie, który pozwala dokładnie zmierzyć prędkość pobierania, prędkość wysyłania i opóźnienie połączenia.
nPerf wykorzystuje ogólnoświatową sieć dedykowanych serwerów, która jest zoptymalizowana pod kątem zapewniania przepustowości wystarczającej do nasycenia połączenia, dzięki czemu możemy dokładnie zmierzyć jego przepustowość.
Test prędkości nPerf jest kompatybilny ze wszystkimi połączeniami szerokopasmowymi i mobilnymi: ADSL, VDSL, kablowymi, światłowodowymi FTTH/FTTB, satelitarnymi, wifi, wimax, komórkowymi 2G / 3G / 4G (LTE), 5G.

Test prędkości nPerf został zaprojektowany przez entuzjastów telekomunikacji, aby umożliwić Ci dokładny pomiar prędkości połączenia internetowego za pomocą jednego kliknięcia! Ponadto, ten test prędkości jest całkowicie pozbawiony reklam! Ciesz się nim… a jeśli Ci się spodoba, powiedz o nim innym.

 • Opóźnienie (ping)
  Wskazuje opóźnienie, którego potrzebuje niewielki pakiet danych, aby pokonać trasę w obie strony pomiędzy komputerem a serwerem nPerf. Im krótsze opóźnienie, tym bardziej reaktywne jest Twoje połączenie.
 • Prędkość pobierania
  Wskazuje ilość danych, którą Twoje połączenie może odebrać z serwera nPerf w ciągu jednej sekundy. Im wyższa jet zmierzona wartość, tym lepsza jest prędkość połączenia.
 • Prędkość wysyłania
  Wskazuje ilość danych, którą Twoje połączenie może wysłać do serwera nPerf w ciągu jednej sekundy. Im wyższa jet zmierzona wartość, tym lepsza jest prędkość połączenia.
 • Tryby TCP/HTTP
  Domyślnie silnik nPerf korzysta z trybu TCP, który jest bardziej wydajny, ponieważ wykorzystuje gniazda w sposób bezpośredni, korzystania z przeglądarki. Aby korzystać z trybu TCP, należy uzyskać dostęp do usług zdalnych na porcie 8080 TCP. Jeśli tryb TCP nie jest dostępny (port 8080 jest zablokowany), test jest wykonywany w trybie HTTP. W takim przypadku żądania wykonywane są za pośrednictwem przeglądarki. Ten tryb działa dobrze dla prędkości transmisji do 100 Mb/s, ale jest to górna granica tego trybu.

Utwórz konto użytkownika nPerf i przechowuj wszystkie swoje wyniki w historii:

nPerf Pro – to skuteczne, wydajne, wygodnego i niezawodne narzędzie pomiarowe, którego potrzebujesz do prowadzenia kampanii pomiarowych w terenie. nPerf Pro daje dostęp do wielu funkcji: zarządzanie flotą terminali, dostęp do wszystkich surowych danych w formacie .csv, nieograniczona historia testów (w tym testów zakończonych niepowodzeniem), zautomatyzowana sekwencja testów, dostęp do kokpitu nPerf w celu wizualizacji (statystyki w czasie rzeczywistym), dane nieujawnione.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja (opcjonalnie)
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Afrikaans, Albanian, Bosnian, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, English, Finnish, French, Greek, German, Hindi, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lao, Latvian, Lithuanian, Malagasy, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese.

You may also like...