WebBrowserPassView to narzędzie do odzyskiwania haseł. Pokazuje hasła przechowywane przez następujące przeglądarki internetowe: Internet Explorer (wersja 4.0 – 11.0), Mozilla Firefox (wszystkie wersje), Google Chrome, Safari i Opera. To narzędzie może być użyte do odzyskania utraconego lub zapomnianego hasła z każdej strony, w tym z popularnych serwisów, jak Facebook, Yahoo, Google i Gmail, tak długo, jak hasło jest przechowywane przez przeglądarkę internetową.
Po pobraniu utraconych haseł, można je zapisywać do plików txt,html,csv,xml, używając opcji „Zapisz wybrane elementy” (Ctrl+S).
Obecnie WebBrowserPassView nie można odzyskać hasła, jeżeli jest szyfrowane za pomocą hasła głównego, z zewnętrznego dysku twardego, w momencie kiedy wyczyszczono historię programu Internet Explorer ( WebBrowserPassView używa pliku historii Internet Explorer), jak również haseł przeniesionych z Internet Explorera (7.0-9.0) do Google Chrome.

Uwaga
Niektóre programy antywirusowe mogą wykrywać program, jako zainfekowany trojanem/wirusem, jednak jest on bezpieczny. Autor programu informuje o tym, bo to nie jeden program do odzyskiwania haseł tak klafyfikują. Pod tym linkiem (http://blog.nirsoft.net/2009/05/17/antivirus-companies-cause-a-big-headache-to-small-developers/) autor pisze ( j.angielski) na temat fałszywych alarmów antywirusów.

Info
Aby spolszczyć program pobieramy archiwum ze spolszczeniem, rozpakowujemy i wrzucamy plik WebBrowserPassView_lng.ini do folderu z programem.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10  /32 i  64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 230 KB / 400 KB ) Spolszczenie
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/WebBrowserPassView_icon_NirSoft.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/WebBrowserPassView_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalBezpieczeństwo64-bit,Bezpieczeństwo,Facebook,Firefox,Gmail,Google,Google Chrome,Hasła,Internet Explorer,Opera,Safari,Systemowe,WebBrowserPassView,WebBrowserPassView portable,Yahoo
WebBrowserPassView to narzędzie do odzyskiwania haseł. Pokazuje hasła przechowywane przez następujące przeglądarki internetowe: Internet Explorer (wersja 4.0 - 11.0), Mozilla Firefox (wszystkie wersje), Google Chrome, Safari i Opera. To narzędzie może być użyte do odzyskania utraconego lub zapomnianego hasła z każdej strony, w tym z popularnych serwisów, jak Facebook,...