Xylo 2.12.409 online

Xylo

Xylo to prosta i nie rozpraszająca aplikacja muzyczna, która odtwarza dźwięki z nagrań prawdziwego ksylofonu. Został zaprojektowany tak, aby był zabawny i łatwy w obsłudze zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – idealny do środowiska edukacyjnego.

Uruchom aplikację, a szybko otrzymasz tablicę ksylofonu – bez opóźnień – dzięki czemu możesz od razu zacząć grać dowolną melodię.

Sterowanie jest takie, jakiego można się spodziewać po cyfrowym ksylofonie. Stukaj palcami w klawisze na urządzeniach z ekranem dotykowym, naciskaj odpowiednie cyfry na klawiaturze lub po prostu klikaj myszką w kolorowe klawisze. Możesz nawet przesuwać się po planszy, aby uderzać w kolejne klawisze, lub używać dwóch lub więcej elementów sterujących w tym samym czasie.

Cechą wyróżniającą brzmienie ksylofonu jest poczucie precyzji, które wynika z braku rezonansu. Xylo wykorzystuje nagrania dźwiękowe z prawdziwego ksylofonu, aby zapewnić Ci to samo uczucie.

Istnieje wiele sposobów dostosowania ksylofonu do Twojego przypadku użycia. Domyślnie używany jest piękny zestaw tęczowych kolorów. Ponadto dostępna jest wersja Boomwhacker dla osób korzystających z tego zestawu kolorów. Dostępny jest specjalny tryb Solfege, który zastępuje nazwy dźwięków Solfege (Do, Re, Mi), aby uczyć dzieci i uczniów efektywnego czytania i śpiewania muzyki. Dostępna jest również skala chromatyczna, zapewniająca dostęp do wszystkich bemolów i ostrych krawędzi.

Boomwhacker (https://boomwhackers.com) to instrument perkusyjny z rodziny aerofonów i idiofonów. Są to lekkie, wydrążone, oznaczone kolorami plastikowe rurki, dostrojone do muzycznej tonacji według długości.
Solfege (Solfeż) – nauka i metoda czytania nut głosem, przedmiot nauczania praktycznego w szkolnictwie muzycznym. W XVIII w. solfeżem nazywano również ćwiczenia instrumentalne doskonalące umiejętność czytania nut, później nazwa obejmowała wszystkie metody nauczania śpiewu z nut, w celu wyczulenia słuchu, wyrobienia pewności i czystości intonacji i trafiania dźwięków głosem oraz pogłębiania ogólnej muzykalności.

Nie wiesz jak i w co grać? Dostępna jest sekcja społecznościowa zawierająca filmy wideo przedstawiające interakcję innych użytkowników Xylo z aplikacją podczas nauki, nauczania lub po prostu zabawy. Znajdziesz w menu nawigacyjnym.

Tryb ciemny Xylo dopasowuje się do motywu systemu i idealnie nadaje się do odtwarzania kołysanek w nocy. Układ i język aplikacji oraz tablicy ksylofonu dopasowują się również do Twojego systemu.

Brak dostępu do Internetu? Bez problemu! Xylo działa nawet wtedy, gdy jesteś offline.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny / darowizna (freeware / donationware)

Rozszerzenie dla Chrome

Languages: Amharic, Arabic, Bengali, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, English (UK & US), Estonian, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hindi, Hungarian, Indonesian, Japanese, Kannada, Kiswahili, Korean, Latvian, Lithuanian, Malay, Malajalam, Marathi, Nederlands, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (Latinoamérica), Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese.

You may also like...